Joanna Machlańska

Zapewniam menedżerom i spółkom ochronę prawną w procesie karnym. Odciążam klientów od przejmowania się aspektami prawnymi sprawy, projektuję strategie procesowe, określam ryzyko, przewiduję działania przeciwnika, szukam bezpiecznych rozwiązań. Procesy karne o przestępstwa gospodarcze i podatkowe często rodzą kryzysy. Dążę do tego, byś pomimo tego dyskomfortu, odzyskiwał spokój, gdy pomyślisz o moim wsparciu.

Działam odpowiedzialnie, dynamicznie i z absolutnym zaangażowaniem. Rozumiem otoczenie biznesowe, a cel biznesowy klienta jest dla mnie najważniejszy. Jedyną drogą, by go poznać, zrozumieć i pomóc zrealizować, jest uważne słuchanie. Jestem profesjonalną procesową sojuszniczką klienta. Zapewniam bezwarunkowe wsparcie w każdej sytuacji. Słucham, pytam i docieram do sedna.

Od klientów zawsze słyszę, że cenią sobie to, że osobiście zajmuję się ich sprawami. Korzystanie z usług indywidualnej kancelarii ma tę ogromną zaletę, że możesz być pewien, że to ja zapoznałam się z aktami Twojej sprawy, że to ja piszę pisma i że to ja chodzę na wszystkie rozprawy. Masz wtedy komfort, że jako adwokat jestem nie tylko „twarzą” kancelarii, ale także faktycznie osobiście prowadzę Twoją sprawę. Nie wyślę na Twoją rozprawę aplikanta, ani nie zlecę mu napisania pisma.

Nie zgadzam się na lekceważące podejście do osób podejrzanych i oskarżonych. Nie akceptuję braku refleksji nad tym, że proces karny to pochylenie się nad ludzkim losem. Stanowczo reaguję, gdy organy ścigania lub sąd swoimi działaniami naruszają prawa moich Klientów.

Jestem adwokatką, karnistką, doktorką nauk prawnych ze specjalizacją prawo karne, członkinią Krakowskiej Izby Adwokackiej.

Z moim „prawniczym” życiorysem możesz zapoznać się na stronie mojej Kancelarii [CZYTAJ], zaś moje doświadczenie zawodowe w liczbach wygląda tak:

9 LAT DOŚWIADCZENIA w prowadzeniu spraw o przestępstwa gospodarcze i podatkowe.5 LAT PROWADZENIA ZAJĘĆz prawa karnego na Uniwersytecie Jagiellońskim.SETKI ROZPRAW I PRZESŁUCHAŃ,podczas których z absolutnym zaangażowaniem reprezentuję klientów.
TYSIĄCE ANALIZ, OPINII PRAWNYCH I PISM PROCESOWYCH konkretnych, szczegółowych, rzeczowych, w których kwestionuję argumenty przeciwnika.∞ ROZMÓW I SPOTKAŃ Z KLIENTAMI osobiście, telefonicznie, mailowo – przygotowuję klientów do przesłuchań i rozpraw, ustalamy strategię procesową i drogę do sukcesu.0 „NONSENSE” komunikuję się z klientami w zrozumiały, przejrzysty sposób. Zależy mi na tym, byś zrozumiał z czym się mierzymy i jak będziemy działać.